Vidění aury


Než začneme,chtěla bych ty z vás,kteří nosíte brýle požádat abyste je odložili, neboť je prokázáno, že jste schopni vidět auru lépe bez brýlí než s nimi.

Osoba na které budeme chtít pozorovat auru, by se měla postavit asi 10 – 15 cm. od zdi. Pozadí by mělo být buď čistě bílé, nevadí světle béžová, nebo černé. A co se světla týče, ideální je šero. Večer když se začne stmívat tak, že v místnosti je ještě vidět aniž bychom museli rozsvítit světlo.
Postavíme se minimálně 1m, ale maximálně 3m před osobu u zdi a zaměříme se na obrys postavy aspoň na 10 sekund. Pak přejdeme volně zrakem na plochu zdi, nejlépe v oblasti ramen a hlavy. Energie aury vyzařuje nejvíce s korunní čakry na vrcholu hlavy a pak těž z ramen. Oděv přirozeně auru částečně omezuje a stěžuje vidění a naopak mentální energie, která vyzařuje s korunní čakry ji dělá snadněji viditelnou. Jakmile auru spatříte, nesnažte se svůj zrak zaostřit na ni. Možná vám zmizí, ale opakujte pokus tak dlouho, až ji budete schopni vnímat stále. Někomu pomáhá malinko přimhouřit oči!

Pokud nemáte k dispozici pokusnou osobu, můžete sledovat svou vlastní auru. Postavte se čelem ke zdi, a svou vlastní ruku si dejte do výše očí cca 5 – 10 cm od zdi. Prsty by měly směřovat nahoru. Dívejte se skrze roztažené prsty na zeď, nejlépe mezi ukazováčkem a palcem. Až se vám objeví kolem ruky aura v podobě jemné světlé stříbrobílošedé mlhy zaměřte svůj zrak nad vrcholky prstů. Uvidíte jemné paprsky energie, která vám z nich bude proudit. Jako kdyby vám začaly růst tenké nehty.

Já jsem tohle nejraději provozovala před usnutím. V ložnici jsem měla zhasnuto, stačilo světlo z ulice. Udělala jsem si pohodlí, zasedla v posteli opřená o zeď. Pokrčila nohy a přes ně přetáhla bílou deku. Tím jsem získala projekční plochu. Ruce jsem dala tak 3 - 5cm. před deku a nasměrovala prsty proti sobě. Ukazovák proti ukazováku, prostředník proti prostředníku a tak dále. Nechala jsem mezi prsty asi 1cm. místa a zadívala se těsně nad rukou na deku. Když mi vystoupily mezi prsty stříbrné nitky a já je dokázala v pohledu udržet, tak jsem od sebe prsty oddálila a nitky zůstaly. Když vám zmizí, tak znovu od začátku. Až se vám podaří je udržet v pohledu a mezi prsty budete mít tak 20 – 25 cm. tak zkuste pootočit rukama, jako kdyby jste chtěli něco zašroubovat. Nitky se budou stáčet do sebe jako pramínky do provázku. Když se mi tohle začalo dařit, tak mi bylo líto, že si nemohu jednu ruku vysadit z ramene a pokračovat ve šroubování. Také můžete jednou rukou kousek klesnout a druhou naopak pozvednout a nitky půjdou šikmo a budou stále spojovat dané prsty.