Rozsah aury a virgule


Celou dobu jsme si zde povídali o tom, jaké to je , když člověk vidí auru, ale co ty 2% lidí, kteří ji nevidí?!

 

Rozsah aury a virgule:
Aura se dá též zkoumat pomocí kyvadla a virgule (pružinou, elkem, nebo tzv. vlaštovkou). Postavíme se cca 3m od zkoumané osoby s připravenou virgulí v ruce, a pomalu se k ní přibližujeme. Když se dostaneme na hranici aury virgule reaguje.
Pokud se virgule stočí směrem ke mně, k mému solaru, znamená to, že v auře kterou měřím je určité oslabení, únava. Naopak pokud se virgule vytočí směrem ven (to znamená na pravo, pokud ji držím v pravé ruce), je to pro mě informace, že aura je dostatečně energeticky nabitá. Takto vám bude ukazovat Vlaštovka.

Když použiji dvě Elka, tak u oslabení aury se mi tyto zkříží před mým solarem a naopak, při dostatečně nabité auře se rozevřou do širokého V.
Pružina (péro), jde při oslabení aury dolů k nohám, a naopak při dostatečné energii se zvedne nahoru. Pružinu používám nejraději, protože když se mi stane, že tzv. vkročím za hranici aury měřeného člověka, stačí couvnout, pružina se vrátí do klidové polohy (to je směrem vůči měřené osobě) a jakmile se dostanu opět na hranici aury, tak pružina reaguje.

Já s virgulí hovořím a sice první co říkám, že vytěsňuji veškeré energie a případné anomálie, které by mohli být v místnosti a přeji si pouze změřit, kam až dosahuje aura člověka ke kterému jdu. Tím se zbavuji všech rušivých elementů, které by mi mohly vadit v práci.

 

 

Barvy aury a kyvadlo:
Kyvadélko je schopno nám odpovědět na dotaz jakou základní barvu a vedlejší barvy, má aura dotyčné osoby. Nejednodušší způsob je přes tabulku která má tvar vějíře a je rozdělena na tolik dílků kolik do ní potřebujeme napsat barev. Měla by obsahovat minimálně základní řadu.

Pak už se stačí jen ptát.