Spinování vody – Malý zázrak, který svedete sami

 

Spinování vody je až dětsky jednoduché. Stačí 30 sekund a máte hotovo. Veškerá voda takto naspinovaná je chutnější, sladší navícse po ní cítíte mnohem lépe. Jakoby vám dávala více energie.

Spinovat můžete vše s obsahem vody – veškeré nápoje a polévky. Spinovat můžete i jídlo, protože vše má v sobě alespoň malý obsah vody. Neudělá vám to z levného vína lahodný mok, ale máme vyzkoušeno, že i víno chutná lépe, ztrácí kyselost, je hladší a jakoby klouzalo do krku.

 

K čemu nám spinování ještě pomůže kromě lepší chuti:

 

Postupně se vám bude lepšit váš zdravotní stav, čistí organismus, zlepší se spánek a organismus se regeneruje a omlazuje, upravuje se váha a jednoznačně získáte více energie. Můžete vyzkoušet na sklenici vody a velmi jednoduchým gestem si vodu na 30 sekund naspinovat. Jedna ruka je natažená. U druhé ruky palcem obejměte prostředníček, prsteníček a malíček. Dlaň tak vytvoří otvor. Nezáleží na tom, jakou ruku máte v které pozici.

 

Podstata a fungování:

 

Pro objasnění z fyzikálního hlediska se to možná nebude všem zdát dostačující. Důležité ale je, že to funguje.

Náš organismus je tvořen převážně z vody. Přitom voda, kterou pijeme, je ovlivněna již na molekulární úrovni. V lidském organismu má molekula vody kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Všechna voda a tekutiny se v některé fázi dostávají do styku s kovem a v poslední fázi s kovovým potrubím. Následkem toho molekuly vody rotují směrem k severu. Tato rotace je přirozená pro hmyz nebo třeba kočky, ale není přirozená člověku. Buňky těla se obnovují v sedmiletém cyklu a pokud je tento cyklus nesprávnou na molekulární úrovni narušen, dochází k rychlejšímu opotřebování organismu, nemocem a tělo spotřebovává více energie, aby tento proces zvrátilo.

 

Spinováním ovlivňujeme rotaci molekul vlastní energií „směrem na jih.“ Tím nastartujeme pro naše tělo pro přirozenou buněčnou obnovu.   

 

Spinovat můžete nejen pro sebe, ale i pro druhé. Spinujte pro své děti nebo je nechte, ať si tento malý zázrak vyzkouší sami. A poslední rada. Můžete zkusit spinovat na těle. Je to přeci voda.

Voda je život. Voda je zázrak. Jak je možné, že to ještě všichni nevíme? Vyzkoušejte sami, ochutnejte a podělte se s ostatními, abychom byli zdravější a měli víc energie a chuti do života. Tak dobrou chuť